Vítejte na stránkách obchodu se sýry a vínem Hakarmel

V lednu roku 2011 jsme otevřeli obchod (nejen) se sýry a vínem v Praze 9, Újezdě nad Lesy, Račiněveská ulice 2444. Pro snadnější orientaci je to na hlavním silničním tahu Praha - Kolín, ulice Starokolínská. V případě, že k nám pojedete od Prahy, musíte projet Běchovicemi a náš obchod se nachází na začátku Újezda, část Blatov, hned za čerpací stanicí Avanti, nalevo od Penny Marketu (blíže v kontaktech, je tam foto i mapa). U nás vždy zaparkujete.

I přes internetovou prezentaci, kterou chceme neustále doplňovat a zpřesňovat, doporučujeme návštěvu našeho obchodu a nákup přímo na místě, kde si zboží můžete prohlédnout a případně ochutnat. Zboží vám rádi zavezeme po Praze a nejbližším okolí (vozíme vlastním chladícím vozem s veterinárním osvědčením a kontrolovanou teplotou, sazby za dopravu viz jak nakupovat) nebo si jej můžete předobjednat přes internet a vyzvednout osobně na prodejně, kde je z důvodu čerstvosti nakrájíme a zabalíme až ve vaší přítomnosti.

Přivítáme vaše stížnosti, náměty, doporučení (můžete volat kdykoli v rozumnou hodinu na telefon 602 200 620 - J. Slavětínský, případně na e-mail viz kontakty) a budeme se jimi řídit, abychom náš obchod neustále zlepšovali a přizpůsobovali zákazníkovi. Těšíme se na vaši návštěvu a nákupy.

Újezd nad Lesy, Praha 9, Hakarmel s.r.o.