Vážení zákazníci, s ohledem na aktuálně nepříznivou předpověď počasí nebude s největší pravděpodobností možné v týdnu 22.–28. 6.bezpečně odesílat objednávky prostřednictvím Zásilkovny. Pokud se počasí zlepší a vznikne vhodné okno pro bezpečné odeslání v termínu pondělí–středa, objednávky samozřejmě odešleme. Od 29. 6. do 6. 7. máme dovolenou. Nejbližší termín expedice tak může být až 7. 7. Děkujeme za pochopení. Váš team Hakarmel

Henri Willig - Kozí mladý cca 4,5 kg

2 430 Kč / ks 2 169,64 Kč bez DPH 540 Kč / 1 kg
Skladem

Mladá kozí Gouda od výrobce Henri Willig je jemný, lehce nasládlý sýr s hladkou texturou. Ideální do salátů, sendvičů nebo jen tak – pro všechny, kdo hledají delikátní alternativu ke kravským sýrům.

 

Detailní informace

Záruka kvality
ZÁRUKA KVALITY
Sýry a delikatesy maximální kvality
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma
Dodání
RYCHLÉ DODÁNÍ
Perfektně zabalené, včetně chladícího média v teplých dnech.

Detailní popis produktu

Celý originálně zabalený sýr s 20% slevou z naší běžné základní ceny.
Minimální trvanlivost: do 18.9.2026 
Maximální přípustná záporná hmotnostní odchylka: 3 %
Po rozkrojení doporučujeme spotřebovat do 1 měsíce.
Případné povrchové kazy vzniklé při delším skladování nejsou na závadu – po okrojení je sýr nadále vhodný ke konzumaci.

Pokud jste provozovna nebo firma (např. vinotéka, catering, farmářský obchod) a máte zájem o spolupráci, napište nám pro individuální velkoobchodní nabídku.

Odesíláme ZDARMA skrze ZÁSILKOVNA DORUČENÍ NA ADRESU - Druhý den po našem vyexpedování máte sýr doručený na Vámi zvolené adrese