O nás

logo

Slavětínský s.r.o. - Rodinná firma s tradicí a inovací 

Slavětínský s.r.o., rodinná firma provozována Jiřím Slavětínským a jeho synem Jakubem, je hrdá na svou tradici a inovativní přístup v oblasti sýrařství. Jako primární velkoobchodník zásobujeme sýrárny po celé České republice a na Slovensku, wine bary, cateringové společnosti a restaurace. Naše zboží, které dostáváme z Evropy několikrát týdně, zaručuje široký sortiment a čerstvost, což nám umožňuje rychle reagovat na poptávku zákazníků a nabízet řadu položek za bezkonkurenční ceny.

Kromě velkoobchodu provozujeme také kamennou prodejnu v Praze v Újezdě nad Lesy a e-shop, který zákazníkům umožňuje pohodlný nákup z domova.

V rámci našeho rozšiřujícího se působení plánujeme organizovat sýrové degustace, školení o sýrech a účastnit se farmářských trhů. Tyto akce nám umožní sdílet naši vášeň pro sýry a přiblížit se ještě více našim zákazníkům.

V Slavětínský s.r.o. jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout naše produkty a služby širokému spektru zákazníků, a to jak v maloobchodě, tak ve velkoobchodě. S naší schopností dodat sýry prakticky do celé republiky v horizontu 2 dnů, jsme připraveni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky.

 

PRODEJNA ÚJEZD NAD LESY

V prodejně v Újezdě nad lesy Vám nově nabízíme prodej sýrů pouze pátky a soboty. Koupíte zde sortiment za BEZKONKURENČNÍ CENY, kterým neodoláte.

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

V případě velkoobchodu je možnost dodat sýry prakticky do celé republiky v horizontu 2 dnů. Jsme schopni rychle reagovat na poptávku zákazníků a nabídnout řadu položek za bezkonkurenční ceny z našich akčních ceníků.

ESHOP

 Nechce se Vám nikam? Objednejte si zboží z pohodlí domova a zboží Vám dovezeme po Praze osobně my, nebo si nechte zboží zaslat Zásilkovnou.

AKCE - Sýrové degustace, školení, nebo farmářské trhy? Jsme tu s Vámi všude !

Historie společnosti


 • 2023: prosinec – a je to opět tady a zažíváme historicky nejsilnější měsíc . Zároveň připravujeme plán na následující roky a plánujeme rozšíření firmy do vícero směrů.

 • 2021: únor – v tomto měsíci spouštíme pilotní e-shop a nabíráme nové velkoobchodní zákazníky.

 • 2019: září – v tomto měsíci se ke mně přidává můj syn Jakub a začínáme rozšiřovat digitální stránku celé firmy

 • 2018: prosinec – v tomto měsíci prodáváme v prodejnách Hakarmel a na velkoobchodě dohromady přes 12 tun sýra. Jedná se o rekordní čísla.

 • 2017: prosinec – v tomto měsíci prodáváme v prodejnách Hakarmel a na velkoobchodě dohromady přes 10 tun sýra.

 • 2014: prosinec – začínáme napřímo obchodovat s dodavatelem v Itálii, to umožňuje nabídnout sýry a jiné výrobky (prosciutto crudo) za nejlepší ceny v Praze. V Itálii kupujeme paradoxně i Gran Moravii.

 • 2014: srpen – akvizice sýrárny na Andělu, Bozděchova 2, v pasáži nákupního centra Zlatý Anděl. Jedná se o jedno z nejlepších míst v Praze, přímo na výstupu z metra, stanice Anděl.

syr

 

velkoobchod
 • 2011: leden – otevíráme první obchod Hakarmel v Praze 9, Újezd nad Lesy, Račiněveská ulice, u Penny Marketu. Obchod od otevření až do dnešní doby sice nenaplňuje očekávání, ale je zde již zainvestováno, všechno zařízení je nové, sídlí zde s.r.o. a je to jakási základna dalšího rozvoje.

 • 2011: listopad – první přímá velkoobchodní dodávka od Kaasmakerij Henri Willig z Heerenveenu – umožňuje dělat velkoobchodní činnost na jiném levelu než dosud. Hlavně kozí a ovčí sýry od tohoto dodavatele nemají na trhu konkurenci. Následují další přímí dodavetelé z Holandska,Německa, Španělska.

 • 2011: jaro – mimo obchod v Újezdě nad Lesy začínáme s velkoobchodní činností. Je k dispozici nový sklad v Úvalech, nový chlazený automobil – vše s veterinárním registračním číslem. Zboží nakupujeme v Bavorsku od firmy Weidner nebo od Hambergera v Mnichově. Jde to ztuha, ale s Weidnerem spolupracujeme na výborné úrovni doposud. Je to největší obchodník se švýcarskými sýry v Německu a zaručuje dodávky sýrů jako Appenzeller, Gruyére, Emmentaler, Téte de Moine, různé horské sýry a jiné v nejširším možném sortimentu v nejlepších cenách.

 • 2010: podzim – po delší době hledání byl nalezen prostor pro obchod se sýrem a to v Praze 9, Újezdě nad Lesy a zároveň prostory pro sklady v Úvalech. Do konce prosince se staví a zařizuje.

 • 2010: únor – na výletě v Tel Avivu objevuji živý trh se obrovským sortimentem možných i nemožných potravin, překvapuje mě, že tam nabízí i sýry z celé Evropy a lidé je kupují ne v množství obvyklém jako u nás („deset deka”), ale v takovém jako je obvyklé na trzích nebo v obchodech v Itálii, Německu, Francii či jinde v Evropě. To mě inspiruje k tomu, že se rozhoduji po 25 letech prodat samoobsluhu s potravinami a „vrhnout” se na obchod se sýry. Hakarmel je název tohoto trhu a podle něj pojmenuji později i svůj obchod.