Neohodnoceno

Gouda zahradní bylinky

Polotvrdá gouda s příměsí zahradních bylinek, tradiční holandský sýr, je ceněna pro svou výraznou chuť a nezaměnitelný profil. Tento sýr je vytvořen z prvotřídního kravského mléka a zraje přibližně čtyři až šest týdnů, což mu propůjčuje jeho bohatou a lahodnou chuť.

Jeho specifickou vlastností je pečlivě vybraná směs bylinek, včetně papriky, pažitky a cibule, která je harmonicky sladěná tak, aby doplňovala a zároveň zvýrazňovala přirozenou chuť sýra, nikoli ji přehlušovala.

Gouda s přídavkem zahradních bylinek se vyznačuje svou vláčnou texturou, díky níž se snadno rozpouští na jazyku. Její chuť je jemná a osvěžující s vyváženými tóny bylin a koření.

Skladem
90 Kč / ks 80,36 Kč bez DPH 450 Kč / 1 kg

Složení: pasterizované kravské mléko, sůl, mix zahradních bylinek (paprika, pažita, cibue), sýrařské kultury, vegetariánské syřidlo, konzervant: dusičnan sodný, přírodní aroma

Alergen: mléko

Obsah tuku v sušině: min 50%

Délka zrání: min. 4 týdny

Výrobce, země původu:  Vissser Kaas, Oosterwolde, Holandsko

Skladování: skladujte při teplotě 6-8 °C

 

U krájených sýrů je cena za 200 g . Skutečná váha se může lišit maximálně o 10% . Vždy se vynasnažíme uříznout spíše větší část. Cena zůstává neměnná.

V ceně je zahrnuto vakuování každé položky a v letních měsících i chladící médium! Vakuově balený sýr vydrží cca 2 měsíce, nicméně po otevření doporučujeme zkonzumovat během týdne.