Neohodnoceno

Eisenga Gouda 1 rok stará

Gouda stará 1 rok od firmy Eisenga je vysoce kvalitní sýr, který během svého ročního zrání získává hlubokou a intenzivní chuť. Tato vyzrálá gouda má výrazné oříškové a karamelové tóny s jemnou slaností, což ji činí oblíbenou mezi milovníky sýrů, kteří oceňují bohaté a komplexní chutě.

Textura sýra je pevnější a drobivější než u mladších verzí goudy, což jí dodává charakteristickou křupavost. Roční zrání také umožňuje rozvinutí krystalů laktátu, které dodávají sýru příjemnou strukturu a chuťovou hloubku.

Firma Eisenga, známá svou dlouhou tradicí a závazkem k vysoké kvalitě, dbá na to, aby každý sýr zrající v jejich sýrárnách dosáhl optimálního profilu chutí a textur. Gouda stará 1 rok od Eisengy je ideální pro gurmánské sýrové talíře, skvěle se hodí k sušenému ovoci, ořechům a vínu, a může být také použita v různých kulinářských receptech, kde je třeba výraznější a plná chuť.

Skladem
90 Kč / 200g 80,36 Kč bez DPH 450 Kč / 1 kg

Složení: pasterizované kravské mléko, kuchyňská sůl, sýrařské kultury, syřidlo, konzervanty: (dusičnan sodný, chlorid vápenatý), barvivo: annato

Alergen: mléko

Obsah tuku v sušině: 48%

Délka zrání: 1 rok

Laktóza : ANO

Výrobce, země původu: Eisenga, Holandsko

Skladování: skladujte při teplotě 6-8 °C

 

U krájených sýrů je cena za 200 g . Skutečná váha se může lišit maximálně o 10% . Vždy se vynasnažíme uříznout spíše větší část. Cena zůstává neměnná.  

V ceně je zahrnuto vakuování každé položky a v letních měsících i chladící médium! Vakuově balený sýr vydrží cca 2 měsíce, nicméně po otevření doporučujeme zkonzumovat během týdne.