Huizer - Gouda s lanýži 250g



Související produkty
Detailní popis produktu
V srdci Holandska, kde sýrařské řemeslo má staletou tradici, vzniká výjimečný sýr – Huizer Gouda s lanýži. Do jemného mléčného těsta Goudy se přidávají kousky vzácných černých lanýžů, které sýru propůjčují elegantní vůni a jemně zemitou chuť.
Každé sousto je harmonickým spojením krémové struktury, lehké slanosti a luxusního lanýžového aroma, které se postupně rozvíjí na patře. Tento sýr je ideální k vínu, na sýrové mísy nebo jako delikatesa pro výjimečné chvíle.
Výseč dárkově balená přímo od výrobce v Holandsku v praktickém 250 g balení – opravdová gurmánská lahůdka pro milovníky vytříbených chutí.
U krájených sýrů je cena za 200 g orientační; může se lišit o max. 10%. Konečná cena se při odchylkách ve váze neupravuje, snažíme se však krájet spíše více.
V ceně je zahrnuto vakuové balení každé položky, které zajišťuje trvanlivost sýra až 2 měsíce. Po otevření doporučujeme sýr zkonzumovat do 3 dní. V letních měsících navíc přidáváme chladicí médium – zdarma ke všem objednávkám nad 1000 Kč, u objednávek do 999 Kč je účtováno za 29,90 Kč.