⚠️ Důležité oznámení k odesílání objednávek Ještě dnes, 27. 7., všechny připravené balíčky odešleme. Od zítřka, tedy od 28. 7., ale kvůli vysokým teplotám dočasně pozastavujeme odesílání sýrových zásilek. Chceme mít jistotu, že k vám sýry dorazí v co nejlepší kvalitě, a proto budeme další objednávky odesílat až ve chvíli, kdy teploty opět trochu klesnou. Objednávky můžete samozřejmě dál vytvářet. Jakmile bude počasí pro přepravu příznivější, postupně je začneme odesílat. Děkujeme za pochopení a trpělivost. 🤎

Ermitage - Camembert "Royal" 250g

Tip
120 Kč / ks 107,14 Kč bez DPH Měrná cena: 480 Kč / 1 kg
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Královský Camembert z francouzské sýrárny Ermitage – jemný, krémový a s plísňovou kůrkou, která mu dodává noblesní charakter.

Trvanlivost tohoto sýru při odeslání objednávky bude minimálně jeden týden.

Detailní informace

Záruka kvality
ZÁRUKA KVALITY
Sýry a delikatesy maximální kvality
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma
Dodání
RYCHLÉ DODÁNÍ
Perfektně zabalené, včetně chladícího média v teplých dnech.

Detailní popis produktu

Ve francouzském srdci Vogéz vzniká sýr, který si své jméno „Royal“ opravdu zaslouží. Camembert Royal od družstva Ermitage je symbolem elegance – pod jeho tenkou bílou plísňovou kůrkou se ukrývá sametově krémová duše, která se při pokojové teplotě rozplývá téměř jako máslo. Chuť je jemná, s lehce zemitými tóny a oříškovým dozvukem, přesně tak, jak to u pravého camembertu očekáváte.

Je to sýr, který se nehodí jen na každodenní talíř – on promění obyčejný okamžik v malou francouzskou slavnost. Skvěle se doplňuje s červeným vínem, čerstvou bagetou a trochou ovoce. Camembert Royal je sýr, který nepřehluší, ale vždy zanechá vzpomínku.