Neohodnoceno

Montero Swiss s lanýžem

Montero Swiss s lanýžem je sýr, který kombinuje tradici švýcarského sýrařství s luxusním dotekem lanýžů. Tento sýr je vyráběn z vysoce kvalitního kravského mléka, které je důkladně zpracováno, aby získalo charakteristickou texturu a chuť švýcarských sýrů.

Unikátnost Montero Swiss spočívá v přidání lanýžů do sýrové hmoty. Lanýže, ceněné pro svou intenzivní, zemitou chuť, propůjčují sýru bohatou a výraznou chuťovou hloubku. Tato kombinace vytváří jedinečný gurmánský zážitek, který spojuje tradiční švýcarské sýrařské umění s nádechem luxusu.

Sýr Montero Swiss s lanýžem je ideální pro ty, kteří hledají něco výjimečného ve světě sýrů. Je vynikající pro speciální příležitosti a oslavy, skvěle se hodí jako součást sýrových talířů nebo jako doplněk k vínu. Jeho bohatá chuť je skvěle doplněna kvalitními červenými i bílými víny, což z něj činí ideální volbu pro gurmánské rautové večírky nebo jako luxusní pochoutku pro milovníky sýrů.

Skladem
250 Kč / 200g 223,21 Kč bez DPH 1 250 Kč / 1 kg
Kategorie: Sýry Švýcarsko

Sýr z nepasterovaného kravského mléka s lanýži a aroma, obsahuje min. 56% tvs..
 
Složení: nepasterované kravské mléko, lanýžová směs 3% (letní lanýž Tuber Aestivum, voda, aroma), sůl, sýřidlo, sýrařské kultury.
Kůra není určená ke konzumaci.
Alergen: mléko.
Neobsahuje laktózu.
 
Průměrné hodnoty ve 100g:
Energie 1695 kJ/406 kcal
Tuky 34,7g, v tom nasycené mastné kyseliny23g
Sacharidy 0g, v tom cukry 0g
Bílkoviny 23,3g
Sůl: 1,5g
 
 
Skladování 2 – 8 C.
 
 

Výrobce: Güntersperger Käse AG, 9606 Bütschwill

Země původu: Švýcarsko

Veterinární číslo: CH 5062 

 

U krájených sýrů je cena za 200 g . Skutečná váha se může lišit maximálně o 10% . Vždy se vynasnažíme uříznout spíše větší část. Cena zůstává neměnná.  

V ceně je zahrnuto vakuování každé položky a v letních měsících i chladící médium! Vakuově balený sýr vydrží cca 2 měsíce, nicméně po otevření doporučujeme zkonzumovat během týdne.