Neohodnoceno

Kozí gouda s pískavicí

Kozí gouda s pískavicí, známá také jako sýr se semínky řeckého sena, představuje unikátní spojení chutí. Lehká, oříšková chuť pískavice doplněná o nuance koriandru vytváří téměř exotický chuťový profil. Tato netradiční směs dodává sýru výjimečný charakter, který je skvělým doplňkem jakéhokoli gastronomického zážitku.

Sýr se vyznačuje výtečnou chutí, která je ideální pro doprovod kvalitního vína, což ho činí oblíbenou volbou pro rautové večírky a jiné společenské události. Jeho jedinečná chuť a aroma dokáží proměnit každý občerstvovací stůl v skutečný gastronomický zážitek, který si hosté jistě zapamatují. V kombinaci s pečlivě vybranými víny se stává tato gouda centrem pozornosti na každém setkání.

Skladem
160 Kč / 200g 142,86 Kč bez DPH 800 Kč / 1 kg

 

Složení:  Kozí mléko, pískavice 2,5%, jedlá sůl, mlékařské kultury, syřidlo mikrobiotického původu.

Alergen:  Mléko

Tuk v sušině:  50%

Výživové údaje na 100g: 

energie: 1662 kJ/397 kcal

tuky: 34 g, v tom nasycené mastné kyseliny 21 g

sacharidy: méně než 0,5 g, v tom cukr méně než 0,5 g

bílkoviny: 24 g

sůl: 2 g

U krájených sýrů je cena za 200 g . Skutečná váha se může lišit maximálně o 10% . Vždy se vynasnažíme uříznout spíše větší část. Cena zůstává neměnná.  

V ceně je zahrnuto vakuování každé položky a v letních měsících i chladící médium! Vakuově balený sýr vydrží cca 2 měsíce, nicméně po otevření doporučujeme zkonzumovat během týdne.