Neohodnoceno

Mladá Gouda 1 měsíc

Mladá gouda je holandský sýr s polotvrdou konzistencí, který dozrává během měsíce. Tento sýr se vyznačuje krémovou texturou a lahodnou chutí, jež exceluje ve spojení s čerstvým pečivem, šunkou a máslem, což je ideální pro lehké občerstvení nebo součást snídaňového menu.

Pro milovníky sýrů, kteří preferují spojení se sladkými chutěmi, je mladá gouda skvělou volbou. Její chuť se nádherně snoubí s různými druhy ovoce, jako jsou hrozny, jablka, hrušky nebo sušené meruňky.

Velkým předností mladé goudy je její schopnost dobře se taviti, což ji činí výbornou pro výrobu smaženého sýra, zapékání v toastech nebo přidání do hamburgerů, kde přidává šťavnatost a bohatou sýrovou chuť.

Celkově mladá gouda představuje univerzální a chutný sýr, oblíbený mezi různými věkovými skupinami. Její jemná, ovocná chuť, krémová textura a vynikající tavicí vlastnosti ji dělají perfektní volbou pro různorodé gastronomické příležitosti, ať už jde o přípravu rychlého snacku pro neočekávané hosty nebo jako část promyšlené večeře.

Skladem
60 Kč / 200g 53,57 Kč bez DPH 300 Kč / 1 kg

Složení: pasterizované kravské mléko, kuchyňská sůl, sýrařské kultury, syřidlo, konzervanty: (dusičnan sodný, chlorid vápenatý), barvivo: annato

Alergen: mléko

Obsah tuku v sušině: 48%

Délka zrání: 4 týdny

Laktóza : ANO

Výrobce, země původu: Eisenga, Holandsko

Skladování: skladujte při teplotě 6-8 °C

 

U krájených sýrů je cena za 200 g . Skutečná váha se může lišit maximálně o 10% . Vždy se vynasnažíme uříznout spíše větší část. Cena zůstává neměnná.  

V ceně je zahrnuto vakuování každé položky a v letních měsících i chladící médium! Vakuově balený sýr vydrží cca 2 měsíce, nicméně po otevření doporučujeme zkonzumovat během týdne.