Neohodnoceno

Kozí stará gouda 1 rok

Kozí Gouda stará 1 rok od firmy Visser je vysoce kvalitní sýr, který se vyznačuje bohatou a komplexní chutí. Během ročního zrání se vyvíjí hluboké karamelové a máslové tóny, které jsou doplněny jemnou slaností a lehkou křupavostí způsobenou tyrosinovými krystaly. Tento sýr má pevnou až tvrdou texturu, která je charakteristická pro dlouho zrající goudy.

Chuťově nabízí kombinaci sladkých, karamelových a máslových příchutí s jemným dotekem soli, což z něj činí ideální volbu pro gurmánské sýrové talíře. Doporučuje se podávat s šumivými bílými víny, ovocnými červenými víny, nebo sušenými klobásami a prosciuttem. Kozí Gouda od Vissera se skvěle hodí k fíkovým džemům a chutney, což zvýrazní její komplexní chuťový profil 

Skladem
150 Kč / 200g 133,93 Kč bez DPH 750 Kč / 1 kg

Složení:

Pasterované kozí mléko, syřidlo, sůl, srážedlo, barvivo annato, konzervant E251

Alergeny:

Mléko

Laktóza: ANO

Původ : Holandsko, firma Visser

 

U krájených sýrů je cena za 200 g . Skutečná váha se může lišit maximálně o 10% . Vždy se vynasnažíme uříznout spíše větší část. Cena zůstává neměnná.  

V ceně je zahrnuto vakuování každé položky a v letních měsících i chladící médium! Vakuově balený sýr vydrží cca 2 měsíce, nicméně po otevření doporučujeme zkonzumovat během týdne.