Neohodnoceno

Huizer gouda 12 měsíců

Huizer Stará Gouda s fialovou etiketou je vysoce kvalitní nizozemský sýr, který zraje přibližně 12 měsíců, což mu dodává bohatou a mírně pikantní sladkost. Vyrábí se z pasterizovaného mléka s přídavkem soli, syřidla a starter kultury, která mu propůjčuje jeho jedinečný charakter. Sýr má hladkou texturu s krystaly soli, což z něj činí ideální volbu pro milovníky bohatých a komplexních chutí. J

Tento sýr je oblíbený po celém světě díky své vynikající kvalitě a je často používán v kulinářství pro svou schopnost dobře se rozpouštět, což ho činí skvělým do polévek, omáček nebo jako součást sýrových plátů​

Skladem
100 Kč / 200g 89,29 Kč bez DPH 500 Kč / 1 kg

Složení:

Pasterizované kravské mléko, jedlá sůl, kultura kyselých mléčných bakterií, syřidlo, barvivo 160b, dučičnan sodný (E 251)

 

Výživové údaje na 100 g:

Tuk v sušině: 50%

 

Alergeny:

Kravské mléko a mléčné produkty

 

U krájených sýrů je cena za 200 g orientační; může se lišit o max. 5%. Konečná cena se při odchylkách ve váze neupravuje, snažíme se však krájet spíše více.

V ceně je zahrnuto vakuování každé položky a v letních měsících i chladící médium! Vakuově balený sýr vydrží cca 2 měsíce, nicméně po otevření doporučujeme zkonzumovat během týdne.